Główna : błędy

Nr  Opis  Stan  Zgłaszający  Przypisany do  Dodano 
619  Gdy jest się oślepionym nie można odrzucić broni (zd bicz - Nie widzisz niczego takiego.). Skoro trzymam to coś w ręku, to chyba nie powinno sprawiać mi problemu odrzucenie tego (o ile nie jest przeklęte). Może komenda "odrzuć" czy coś takiego? (w sumie można by zrzucić i tarczę/trzymane w rękach, ale nie miałoby chyba większego zastosowania).  odrzucony   Ger  Muzgus  26.5.2005 22:36 
Komentarze:

Autor  Treść 
Xnyl 
26.5.2005 23:33 
mysle ze zaden normalny osobnik majac bron w rece nie bedzie jej wyrzucal podczas walki :>
balby sie ze ja zgubi ;] straci itd..
balby sie rowniez ze bezbronny szybko umrze...

zaden oprocz gerina... bo gerino sie pobawi runami :D taki sens tego "bledu" ;]

Gerino za dlugo na runa swiatla musial czekac?
biedak.

tak wiec ja nie widze zastosowania praktycznego dla takiej umiejetnosci... oprocz takiego przykladu jak podalem - a takich wyborow mysle ze sie powinno dokonywac przed walka a nie w zaleznosci od sytuacji :) 
Ger 
26.5.2005 23:38 
<Etha jako takiego komentował nie będę>
Ot chociażby skrytobójca musi mieć wolne ręce by używać technik i run, ale nie rozbroi przeciwnika gołymi rękoma. Poza tym nekromanta odruchowo sięgnął po broń gdy ktoś go zaatakował, ale przecież bez broni walczy lepiej, więc chce się jej pozbyć. Wiele jest innych sytuacji, w których by się to przydało. 
Nifir 
27.5.2005 8:36 
Moim zdaniem pomysł jest dobry i warty przemyślenia.

To jest strona na której zgłaszamy błędy laca, dlatego prowadzimy tu dyskusje tylko i WYĄCZNIE na temat błędów laca. Byłoby miło gdyby wszyscy się do tego zastosowali. 
Ulryk 
27.5.2005 10:34 
Proponuję rozszerzyć ten pomysł. W trakcie walki możnaby jedynie zdejmować/ubierać broń i przedmiot trzymany w ręku. Zdejmowanie nie patrzyłoby na oślepienie. 
muzgus 
27.5.2005 10:53 
może jako słowo kluczowe dać miejsce, w którym coś jest założone, kiedy ktoś jest oślepiony?
np. zdejmij broń, zdejmij 2.broń, zdejmij trzymane 
Xnyl 
27.5.2005 14:43 
Moim zdaniem zdjecie czegos wymaga precyzji.
Precyzji do ktorej potrzebny jest wzrok.
Skoro chce sie juz koniecznie pozbyc broni - niech ja upuscza na ziemie.
Do inwetarza tez nie powinien jej odkladac gdyz oczywiste jest to ze jako slepy nie widzi co tam taszczy ze soba i nie wie gdzie ma ja schowac. 
Muzgus 
27.5.2005 14:46 
Sprawa jest już w trakcie realizacji, proszę nie kontynować dyskusji. 
Kthanid 
27.5.2005 23:07 
Kiedy ktoś chodzi z jakimś ekwipunkiem, to chyba wie, co ma na sobie, nawet jeśli jest oślepiony. Proponuję, by ekwipunek był w czasie oślepienia widoczny. Jeśli chodzi o odkładanie jakiejś rzeczy do inwentarza, to chyba jasnym dla człowieka jest to, gdzie trzyma pochwę od miecza, a nawet jeśli nie, to wystarczy pomacać, co nie zajmie pewnikiem więcej niż kilka sekund. 
Główna : błędy