Główna : błędy

Nr  Opis  Stan  Zgłaszający  Przypisany do  Dodano 
2831  W jednym z pomieszczeń szkoły w Midgaardzie znalazłem "ząb goblina". Udałem się do sklepiku w szkole. Wyceniłem ząb na 100 monet. Sprzedałem go po czym uzylem polecenia lista. Pojawił się nowy dział "dodatkowo można tu kupić", widniała tam jedyna pozycja "zab goblina" cena 5 monet.
Odkupilem ów przedmiot za 4 monety po targach. Następnie sprzedałem za 100 monet. Całość można powtarzać w nieskończoność. Nie nad używałem tego błędu, natychmiast napisałem tą wiadomość.


Pozdrawiam Ernest. :)

PS: Stworzyłeś naprawdę świetną grę. To moje pierwsze spotkanie z Mudem i jestem pod wrażeniem, nie sądziłem że gra tekstowa może mnie tak pochłonąć. Prówunuje to z czytaniem książki, ale z tą różnicą że ingeruje w świat przedstawiony, decyduje o zachowaniach protagonisty. Mam ogromną nadzieje że LAC nie zniknie z internetu. Jeśli zabrakło by środków na utrzymanie serwera z chęcią wesprę ten projekt. :) Naprawdę świetna robota! 
odrzucony   Ernold    27.4.2015 18:32 
Komentarze:

Autor  Treść 
Ernold 
28.4.2015 7:27 
Ad. Ów błąd występuje przy sprzedaży każdego "trofeum" np. serca goblina. 
Lam 
30.4.2015 22:14 
To nie błąd. Celowo ustawiliśmy minimalną cenę zakupu na 100 monet, żeby gracze na najniższych poziomach mogli sobie pozwolić na chleb w piekarni.

Jak się już wkrótce przekonasz, za kilka poziomów wykorzystywanie tego błędu w kółko będzie dużo mniej opłacalne niż przechadzka po świecie :) 100 monet to grosze w ekonomii Laca.

Dzięki za miłe słowa. Nie obawiaj się, na pewno do 20 urodzin dociągniemy :) 
* Lam 
30.4.2015 22:15 
zmiana stanu: nowy -> odrzucony 
Główna : błędy